MegnevezésTanulóOsztályTanárMegyeiTerületiOrszágos
VARGA TAMÁS MATEMATIKABaumann Jonathan Lucas 8/AArgyelán Viktória1D
VARGA TAMÁS MATEMATIKACserép Dániel Tamás 8/AArgyelán Viktória3D
OKTV ANGOLSzabó Kristóf 12/ATolnainé Gálik SaroltaD
DUSZA informatika csapatversenySzén Máté Gábor 9/ASzurdi Gábor13
DUSZA informatika csapatversenyZrupkó Zoltán 9/ASzurdi Gábor13
DUSZA informatika csapatversenyHorváth Balázs 9/ASzurdi Gábor13
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKACserép Ádám Bence 5/ATakács Anikó15
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAMudrák Balázs 5/ATakács Anikó15
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAPetró Péter 5/ATakács Anikó15
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKASzabadi Botond 5/ATakács Anikó15
BOLYAI CSAPAT MAGYARCsizmár Kristóf Balázs 8/APápa Zsuzsanna15
BOLYAI CSAPAT MAGYARHussein Adnan Mahdi 8/APápa Zsuzsanna15
BOLYAI CSAPAT MAGYARMaráz Ágnes 8/APápa Zsuzsanna15
BOLYAI CSAPAT MAGYARMikesy Mária 8/APápa Zsuzsanna15
HÓDítsd meg a biteket informatikaJurásek Jónás 9/BJenei Hajnalka7
KITAIBEL PÁL BIOLÓGIAMezei Linett Vanda 10/ALampert Zoltán10
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKABárkány Gréta 8/AArgyelán Viktória113
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKABaumann Jonathan Lucas 8/AArgyelán Viktória113
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKACserép Dániel Tamás 8/AArgyelán Viktória113
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKARévész Marcell 8/AArgyelán Viktória113
ÁROKSZÁLLÁSY ZOLTÁNMezei Linett Vanda 10/ALampert Zoltán13
Fedezd fel az örökséged! – Erdőismereti vetélkedőSárik Gergő 9/ALampert Mária13
Fedezd fel az örökséged! – Erdőismereti vetélkedőSzén Máté Gábor 9/ALampert Mária13
Fedezd fel az örökséged! – Erdőismereti vetélkedőSzivós Nóra 9/ALampert Mária13
Fedezd fel az örökséged! – Erdőismereti vetélkedőVozák Dániel 9/ALampert Mária13
FIATALOK AZ EURÓPAI ERDŐKBEN NEMZETKÖZI VERSENYSzivós Nóra 9/ALampert Mária13
HÓDítsd meg a biteket informatikaGaál Gergő 10/BMarkó Irén15
HÓDítsd meg a biteket informatikaBodai Adrián Tibor 9/BJenei Hajnalka20
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYIPák Péter 5/ALampert Mária1
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYIPetró Péter 5/ALampert Mária1
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYISzabadi Botond 5/ALampert Mária1
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYIVassy Botond 5/ALampert Mária1
DUSZA informatika csapatversenySzerencsés Dániel György 9/ASzurdi Gábor1
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYIBesey Eszter 7/ALampert Mária5
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYIHorváth Mihály Lőrinc 6/ALampert Mária5
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYIIzsó Szidónia Viola 7/ALampert Mária5
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYIKóbor Miklós Máté 6/ALampert Mária5
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYIKurnász Bendegúz 6/ALampert Mária5
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYIKuti Ágnes 7/ALampert Mária5
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYISzollár Zorka 7/ALampert Mária5
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYIUjházi Ábel 6/ALampert Mária5
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYIBárkány Gréta 8/ALampert Mária6
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYICserép Dániel Tamás 8/ALampert Mária6
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYICsizmár Kristóf Balázs 8/ALampert Mária6
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYIHussein Adnan Mahdi 8/ALampert Mária6
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYIKósa Szabolcs 7/ALampert Mária6
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYINagy Benedek 7/ALampert Mária6
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYIPászty Kristóf Áron 7/ALampert Mária6
BOLYAI CSAPAT TERMÉSZETTUDOMÁNYIPeterke Regő Bálint 7/ALampert Mária6
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKACzuczai Fülöp 11/AArgyelán Viktória18
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAHartyán Donát 11/AArgyelán Viktória18
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAMihalovits Ferenc 11/AArgyelán Viktória18
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAOrbán Ágoston 11/AArgyelán Viktória18
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKACírus Norbert 12/CTakács Anikó13
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAPapp Fruzsina 12/CTakács Anikó13
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAYousif Zsemil Richard 12/CTakács Anikó13
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAVachaja Ákos 12/CTakács Anikó13
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKABodai Adrián Tibor 9/BJenei Hajnalka23
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKASafár Gergő 9/BJenei Hajnalka23
IMPLOM JÓZSEF HELYESÍRÁSI VERSENYEngelbrecht Azurea 12/APutz GabriellaD
IMPLOM JÓZSEF HELYESÍRÁSI VERSENYPongrácz Dániel 10/BPutz GabriellaD
LOGOPapp Ádám 6/AJenei HajnalkaD
NEMES TIHAMÉR INFORMATIKA PHorváth Balázs 9/ASzurdi GáborD
NEMES TIHAMÉR INFORMATIKA PSzén Máté Gábor 9/ASzurdi GáborD
NEMES TIHAMÉR INFORMATIKA PZrupkó Zoltán 9/ASzurdi GáborD
OKTV INFORMATIKA II.Szabó Kristóf 12/AMotesiczki OttóD
OKTV MATEMATIKA II.Kis Máté Levente 12/APetróczy MáriaD
OKTV OROSZMébold Márk 12/APeragovics FerencD
OKTV OROSZPacz Johanna 12/APeragovics FerencD
OKTV TÖRTÉNELEMJung Károly Ferenc 12/BPeragovics FerencD
FUTSAL DIÁKOLIMPIABaranyai Tamás Lőrinc 12/BMihalovits Gábor1
FUTSAL DIÁKOLIMPIABarlangi Balázs 10/AMihalovits Gábor1
FUTSAL DIÁKOLIMPIABergmann Bendegúz 11/AMihalovits Gábor1
FUTSAL DIÁKOLIMPIAÉber Máté István 11/AMihalovits Gábor1
FUTSAL DIÁKOLIMPIAKecskeméti Bálint Ferenc 10/AMihalovits Gábor1
FUTSAL DIÁKOLIMPIAKlátyik Balázs 10/AMihalovits Gábor1
FUTSAL DIÁKOLIMPIAKovács Bence Péter 12/AMihalovits Gábor1
FUTSAL DIÁKOLIMPIAPutnoki Dániel 12/CMihalovits Gábor1
FUTSAL DIÁKOLIMPIASimon Norbert Csaba 12/BMihalovits Gábor1
FUTSAL DIÁKOLIMPIAVárszegi Dávid 12/AMihalovits Gábor1
FUTSAL DIÁKOLIMPIAZáhorszki Gábor Dániel 12/BMihalovits Gábor1
ÚSZÁS 100 M HÁT AMATŐRSüle András Gábor 10/CLángné Horváth-Szeder Enikő1
ÚSZÁS 100 M MELL AMATŐRNagy Dorottya 10/BLángné Horváth-Szeder Enikő1
ÚSZÁS 4X50 GYORS FIÚDobai Nándor 11/CLángné Horváth-Szeder Enikő1
ÚSZÁS 4X50 GYORS FIÚPál Kristóf 11/CLángné Horváth-Szeder Enikő1
ÚSZÁS 4X50 GYORS FIÚRepárszky Ferenc 11/CLángné Horváth-Szeder Enikő1
ÚSZÁS 4X50 GYORS FIÚSüle András Gábor 10/CLángné Horváth-Szeder Enikő1
BOLYAI CSAPAT MAGYARFűry Anna Kamilla 7/AHegedűs Roberta2
BOLYAI CSAPAT MAGYARKollár Anna 7/AHegedűs Roberta2
BOLYAI CSAPAT MAGYARPleskó Panna 7/AHegedűs Roberta2
BOLYAI CSAPAT MAGYARVégh Zsófia 7/AHegedűs Roberta2
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKACsizmár Kristóf Balázs 8/AArgyelán Viktória2
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAHussein Adnan Mahdi 8/AArgyelán Viktória2
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAMaráz Ágnes 8/AArgyelán Viktória2
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAMikesy Mária 8/AArgyelán Viktória2
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKANádpor Nikolett Lilla 5/ATakács Anikó2
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAPák Péter 5/ATakács Anikó2
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAVassy Botond 5/ATakács Anikó2
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAVodicska Csenge 5/ATakács Anikó2
KALMÁR LÁSZLÓ MATEMATIKASzollár Zorka 7/AMarkó Irén2
ÚSZÁS 100 M GYORS AMATŐRNagy Dorottya 10/BLángné Horváth-Szeder Enikő2
ÚSZÁS 100 M HÁT AMATŐRVodicska Csenge 5/ALángné Horváth-Szeder Enikő2
ÚSZÁS 50 M MELLVodicska Csenge 5/ALángné Horváth-Szeder Enikő2
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA CSAPATVERSENYIzsó Szidónia Viola 7/AMarkó Irén2
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA CSAPATVERSENYKuti Ágnes 7/AMarkó Irén2
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA CSAPATVERSENYSzollár Zorka 7/AMarkó Irén2
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENYSzollár Zorka 7/AMarkó Irén2
BOLYAI CSAPAT MAGYARKeil Kristóf 5/APápa Zsuzsanna3
BOLYAI CSAPAT MAGYARPetró Péter 5/APápa Zsuzsanna3
BOLYAI CSAPAT MAGYARSzabadi Botond 5/APápa Zsuzsanna3
BOLYAI CSAPAT MAGYARVassy Botond 5/APápa Zsuzsanna3
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKADubniczki Vince Károly 10/BBéni András3
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAElek Flóra Dorottya 6/ABéni András3
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAElek Flóra Dorottya 6/AJenei Hajnalka3
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAGaál Gergő 10/BBéni András3
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAHorváth Johanna Noémi 10/BBéni András3
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAMudrák Tamás 6/ABéni András3
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAPataki Levente 6/ABéni András3
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKATisza-Kiss Bence 10/BBéni András3
SZÉP MAGYAR BESZÉD 5-8Szabó Zsombor 6/ABéni András3
ÚSZÁS 100 M GYORS AMATŐRSüle András Gábor 10/CLángné Horváth-Szeder Enikő3
ÚSZÁS 100 M HÁT AMATŐRKatona Krisztián 10/CLángné Horváth-Szeder Enikő3
VARGA TAMÁS MATEMATIKASzollár Zorka 7/AMarkó Irén3
BOLYAI CSAPAT MAGYARMudrák Balázs 5/APápa Zsuzsanna4
BOLYAI CSAPAT MAGYARNádpor Nikolett Lilla 5/APápa Zsuzsanna4
BOLYAI CSAPAT MAGYARPák Péter 5/APápa Zsuzsanna4
BOLYAI CSAPAT MAGYARVodicska Csenge 5/APápa Zsuzsanna4
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKABaki Péter 10/CBéni András4
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKADarázs Elek Koppány 10/CBéni András4
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAFehér Dénes 5/ATakács Anikó4
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAGalambosi Zsófia 11/AArgyelán Viktória4
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAHenger Dóra 5/ATakács Anikó4
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAHorváth Kitti Zita 10/CBéni András4
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAMaráz András 5/ATakács Anikó4
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKANemes Viktória 11/AArgyelán Viktória4
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAPap Kristóf 5/ATakács Anikó4
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKARózsár Balázs 11/AArgyelán Viktória4
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKATőkés Levente 11/AArgyelán Viktória4
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAVisi István Balázs 10/CBéni András4
VARGA TAMÁS MATEMATIKAPleskó Panna 7/AMarkó Irén5
BOLYAI CSAPAT MAGYARIzsó Szidónia Viola 7/AHegedűs Roberta6
BOLYAI CSAPAT MAGYARSzepesi Lili 7/AHegedűs Roberta6
BOLYAI CSAPAT MAGYARSzollár Zorka 7/AHegedűs Roberta6
BOLYAI CSAPAT MAGYARUjházi Cserne 7/AHegedűs Roberta6
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAFűry Anna Kamilla 7/AMarkó Irén6
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAKollár Anna 7/AMarkó Irén6
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAPleskó Panna 7/AMarkó Irén6
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAVégh Zsófia 7/AMarkó Irén6
VARGA TAMÁS MATEMATIKARévész Marcell 8/AArgyelán Viktória7
BOLYAI CSAPAT MAGYARHolicska Rebeka 8/APápa Zsuzsanna9
BOLYAI CSAPAT MAGYARMohammed Samantha Orsolya 8/APápa Zsuzsanna9
BOLYAI CSAPAT MAGYARRajos Léna 8/APápa Zsuzsanna9
BOLYAI CSAPAT MAGYARSzabó-Sóki Hanna 8/APápa Zsuzsanna9
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENYKuti Ágnes 7/AMarkó Irén11
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKABajkó Bence 7/AMarkó Irén12
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAIzsó Szidónia Viola 7/AMarkó Irén12
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAKuti Ágnes 7/AMarkó Irén12
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKASzollár Zorka 7/AMarkó Irén12
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAMészáros Ákos 7/AMarkó Irén16
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKANagy Benedek 7/AMarkó Irén16
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAPászty Kristóf Áron 7/AMarkó Irén16
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAPeterke Regő Bálint 7/AMarkó Irén16
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKABádi Eszter 7/AMarkó Irén19
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKABesey Eszter 7/AMarkó Irén19
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAJármai Balázs 7/AMarkó Irén19
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAMajor Boglárka 7/AMarkó Irén19
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKABagó Marcell 5/ATakács Anikó22
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKABérczi Csongor 5/ATakács Anikó22
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAKeil Kristóf 5/ATakács Anikó22
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAKurucz Kristóf 5/ATakács Anikó22
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENYIzsó Szidónia Viola 7/AMarkó Irén23
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENYKollár Anna 7/AMarkó Irén24
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENYFűry Anna Kamilla 7/AMarkó Irén26
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENYMezei Marcell 7/AMarkó Irén27
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAKratochvill Milán 5/ATakács Anikó31
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKASzollár Anna 5/ATakács Anikó31
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAVégh Eszter 5/ATakács Anikó31
BOLYAI CSAPAT MATEMATIKAVida Fruzsina Nola 5/ATakács Anikó31
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENYPleskó Panna 7/AMarkó Irén31
ARANY DÁNIEL MATEMATIKABodai Adrián Tibor 9/BJenei HajnalkaD
ARANY DÁNIEL MATEMATIKABundschuh Noé 9/ASzurdi GáborD
ARANY DÁNIEL MATEMATIKACiocodeica Jennifer-Victoria 9/BJenei HajnalkaD
ARANY DÁNIEL MATEMATIKAGergácz Bendegúz 10/ATakács AnikóD
ARANY DÁNIEL MATEMATIKAHorváth Balázs 9/ASzurdi GáborD
ARANY DÁNIEL MATEMATIKAJurásek Jónás 9/BJenei HajnalkaD
ARANY DÁNIEL MATEMATIKATóth Máté 9/CPetróczy MáriaD
ARANY DÁNIEL MATEMATIKAZrupkó Zoltán 9/ASzurdi GáborD

Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium